دوشنبه 7 فروردین 1391

کار، تولید و سرمایه اسباب عزت ایرانیان است

• نوشته شده توسط: ramin h

نماینده مردم اردبیل در مجلس خبرگان:
کار، تولید و سرمایه اسباب عزت ایرانیان است

خبرگزاری فارس: نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری گفت: کار، تولید و سرمایه اسباب عزت و سربلندی ایرانیان در رسیدن به نقطه اوج استقلال است.

خبرگزاری فارس: کار، تولید و سرمایه اسباب عزت ایرانیان است

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، آیت‌الله سید ابراهیم سید حاتمی صبح امروز در دیدار مسئولان و کارگزاران اردبیل اظهار داشت:‌ ولی امر مسلمین در یک شاهکار عظیم و در سالی که احتمال افزایش ترفند‌های استکبار جهانی در حوزه اقتصادی بیشتر بود با طرح موضوع حمایت از کار، تولید و سرمایه ایرانی همه را به یک همدلی واقعی در پیشبرد امور و رسیدن به نقطه اوج استقلال و خود‌اتکایی سوق دادند.

وی با یادآوری اینکه کشور ما توانمند و دارای قابلیت‌های فراوان طبیعی و خدادادی است، افزود: ما در سنگر اقتصادی می‌توانیم با تکیه بر داشته‌ها و سرمایه‌های خود کشورمان را به سمت خود‌اتکایی واقعی سوق دهیم.

نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری تلاش استکبار جهانی را در تحریم و تهدید اقتصادی علیه ایران ناکار‌آمد و بی‌ثمر توصیف کرد و بیان داشت: دشمنان ما در حالی به استقلال علمی،‌ اقتصادی و توانمندی‌های جوانان برومند‌مان دندان تیز کرده‌اند که روز به روز شهره خود‌اتکایی ملت ما آفاق را دربر می‌گیرد.

سید حاتمی در ادامه یادآور شد: کشور مقتدر ما با همت و حمایت همه‌جانبه مسئولان و دلسوزان می‌تواند در تحقق خواسته و مطالبه مقام معظم رهبری جدی و بسیار محکم رو به جلو حرکت کند چراکه تحقق این خواسته ایران اسلامی را به سمت اعتلای واقعی سوق می‌دهد.

وی با یادآوری اینکه دشمنان این نظام در تلاش هستند تا به هر نحو ممکن کشور ما را تحت فشارهای سنگین قرار دهند، تصریح کرد: تنها راه برون‌رفت ما از چنبره ترفند‌های دشمن تکیه بر دو اصل نیروی انسانی و سرمایه‌های مادی و معنوی است که اسباب عزت ایرانیان را می‌تواند به معنای واقعی فراهم آورد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری در پایان سخنان خود توجه به منشور کار و تولید ملی را بستر‌ساز سرمایه‌گذاری واقعی توصیف کرد و اظهار داشت: این وظیفه خطیر مسئولان و کارگزاران نظام اسلامی است که ظرفیت لازم را فراهم آورند.

انتهای پیام/آ20/پ3003


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic