دوشنبه 7 فروردین 1391

قانون بیمه شخص ثالث اجباری است

• نوشته شده توسط: ramin h

رئیس پلیس راهور گیلان:
قانون بیمه شخص ثالث اجباری است

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان گفت: قانون بیمه شخص ثالث اجباری است و راه فراری از این قانون وجود ندارد.

خبرگزاری فارس: قانون بیمه شخص ثالث اجباری است

 سید تقی امینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اینکه قانون جدید راهنمایی و رانندگی حق و حقوق شهروندی را مشخص کرده، اظهار داشت: قانون بیمه شخص ثالث اجباری است و هیچ راه فراری در این زمینه وجود ندارد و باید پرداخت شود.

وی، احتیاط به هنگام رانندگی را مورد تاکید قرار داد و افزود: بیمه شخص ثالث از 12 شب همان روزی که بیمه می‌شود تا یک سال بعد در ساعت 12 ظهر پایان می‌یابد.

این مسئول داشتن بیمه نامه را یکی از مدارک مهم به هنگام رانندگی ذ کر کرد و گفت: داشتن بیمه نامه یکی از مدارک لازم و ضروری است.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان جریمه توقف دوبله در قانون جدید رسیدگی به تخلفات رانندگی را 30 هزار تومان عنوان کرد و ابراز داشت: برخی رانندگان توقف دوبله 30 هزار تومانی را با پارکینگ دو هزار تومانی معامله می‌کنند.

امینی از وجود هشت پارکینگ در رشت خبر داد و ابراز داشت: در خیابان‌های سعدی، حاجی‌آباد، بیستون و... پارکینگ وجود دارد اما مردم علاقه‌ای به پارکینگ نشان نمی‌دهند و با پارک‌های دوبله مرتکب خلاف و اعمال جریمه سنگین می‌شوند.

وی، درباره وضعیت حمل خودروها با جرثقیل عنوان کرد: جرثقیل‌ها از یک بی‌نظمی بیداد می‌کردند که تلاش کردیم از عوامل راهنمایی و رانندگی در این زمینه استفاده کنیم.

فرمانده پلیس راهنمایی و رانندگی گیلان با بیان اینکه در ماه یک بار برای این عوامل درباره جرثقیل جلسه برگزار می‌شود،‌ تصریح کرد: هر یک از عوامل که به هنگام حمل با جرثقیل و با رسیدن صاحب خودرو، خودروی فرد را ندهد جریمه می‌شود.

این مسئول شیشه دودی خودروها را به شدت مشمول اعمال قانون دانست و خاطرنشان کرد: از تخلفات رانندگی در درون شهری گیلان به سادگی گذشت نمی‌شود.

انتهای پیام/ن۲۰


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic