دوشنبه 7 فروردین 1391

برنامه ملی‌پوشان تا سال 92 اعلام شد/ کی‌روش: همه باید به تیم ملی کمک کنند

• نوشته شده توسط: ramin h

با حضور کفاشیان و سایر اعضا
برنامه ملی‌پوشان تا سال 92 اعلام شد/ کی‌روش: همه باید به تیم ملی کمک کنند

خبرگزاری فارس: برنامه‌های تیم ملی فوتبال تا سال 92 در نشست راهبردی این اعضا صبح امروز در آکادمی فوتبال برگزار شد.

خبرگزاری فارس: برنامه ملی‌پوشان تا سال 92 اعلام شد/ کی‌روش: همه باید به تیم ملی کمک کنند

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، نشست اعضای ستاد راهبردی تیم ملی فوتبال صبح امروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

در این نشست که با حضور رئیس و دبیر کل فدراسیون به همراه اعضای این ستاد و کادر فنی تیم ملی برگزار شد سرمربی تیم ملی برنامه‌های پیشنهادی خود را تا خرداد ماه سال 92 ارائه کرد.

در ابتدای نشست علی کفاشیان، رئیس فدراسیون ضمن تبریک سال نو به کلیه اعضا و بیان این مطلب که این نشست دومین جلسه ستاد است، گفت: اعضای این ستاد از اجزای اصلی و اجرایی فدراسیون هستند و در این جلسه وظایف هر گروه را به طور کامل مشخص می کنیم.

در ادامه نشست کی روش، سرمربی تیم ملی کشورمان اظهار داشت: با توجه به نشست قبلی، کادر فنی تیم ملی برنامه‌ها، نیاز‌ها و خواسته‌های خود را به صورت یک برنامه پیشنهادی در این نشست ارائه می‌کند و همانطور که پیش از این نیز گفتم این برنامه‌ها باید به تصویب فدراسیون فوتبال برسد و از کلیه اعضا می‌خواهم که تمام تلاششان را برای کمک به تیم ملی انجام دهند.

 

در ادامه جلسه کی روش کلیه برنامه های خود را تا پایان سال 92 ارائه کرد و دبیرکل فدراسیون اعلام کرد که کتابچه شرح وظایف به همراه برنامه‌های تصویب شده تیم ملی این ستاد تدوین و در اختیار مسئولین ذیربط قرار می گیرد.

انتهای پیام/آ


نظرات()

 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic