تبلیغات
اهل قلم - تاکید بر هدفمند شدن پایان نامه‌ها جهت کارآمدی در اداره کشور
دوشنبه 29 اسفند 1390

تاکید بر هدفمند شدن پایان نامه‌ها جهت کارآمدی در اداره کشور

• نوشته شده توسط: ramin h

در اولین نشست مشورتی مسئولان بسیج دانشگاه آزاد مطرح شد
تاکید بر هدفمند شدن پایان نامه‌ها جهت کارآمدی در اداره کشور

خبرگزاری فارس: مسئول بسیج دانشگاه علوم تحقیقات با بیان اینکه کشور نیاز به یک نهضت علمی فرهنگی دارد، گفت: یکی از راهکارهای آغاز این نهضت، هدفمند سازی موضوع پایان نامه‌های دانشجویی است.

خبرگزاری فارس: تاکید بر هدفمند شدن پایان نامه‌ها جهت کارآمدی در اداره کشور

به گزارش گروه فضای مجازی فارس به نقل از ایران نیوز، مسئول بسیج واحد علوم و تحقیقات و دانشجوی ممتاز دانشگاه در اولین نشست مشورتی بسیج دانشجویی با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه حضور دکتر دانشجو در راس دانشگاه قطعا تحولات عظیم علمی و فرهنگی را به وجود خواهد آورد، اظهار داشت: نیاز اساسی کشور و نظام امروز پرداختن به مسائل علمی در قالب فرهنگی است. اگر خدایی ناکرده این ظرف و مظروف رعایت نگردد هیچ سودی برای جامعه نخواهد داشت.

وی گفت: بسیج همیشه و در همه موارد سعی کرده است همیار و همکار مسئولان باشد و براساس اصول مدون نظام حرکت کند.

وی همچنین از تشکیل و راه اندازی کارفکر مشورتی بسیج که متشکل از اعضای هیئت علمی دانشگاه است، خبر داد و گفت: امروز احساس کردیم که کشور نیازمند یک نهضت علمی و فرهنگی می‌باشد و یکی از راهکارهای آغاز این نهضت هدفمند سازی نگارش و تدوین پایان نامه‌های دانشجویی است به همین منظور کارفکر مشورتی جهت بررسی این موضوع را ه اندازی کردیم و انشاء الله نتایج این جلسات به صورت مکتوب و کارشناسی شده به ریاست عالیه دانشگاه ارائه خواهد شد.

انتهای پیام/


نظرات()