تبلیغات
اهل قلم - کشورهای اسلامی از قدرت‌های پوشالی استکبار نهراسند
جمعه 26 اسفند 1390

کشورهای اسلامی از قدرت‌های پوشالی استکبار نهراسند

• نوشته شده توسط: ramin h

امام جمعه موقت کازرون:
کشورهای اسلامی از قدرت‌های پوشالی استکبار نهراسند

خبرگزاری فارس: خطیب موقت نماز جمعه کازرون با بیان اینکه جهان استکبار و غرب با معیارهای دوگانه خود به ظلم و ستم در کشورهای اسلامی و منطقه ادامه می‌دهند، گفت: کشورهای اسلامی از قدرت‌های پوشالی استکبار نهراسند.

خبرگزاری فارس: کشورهای اسلامی از قدرت‌های پوشالی استکبار نهراسند

به گزارش خبرگزاری فارس از کازرون، حجت‌الاسلام محمد عزمی در خطبه‌های نماز جمعه امروز کازرون اظهار داشت: از یک طرف اسرائیل در غزه و از طرف دیگر وهابیت از خدا بی‌خبر در عربستان جنایات وحشیانه خودشان را آغاز کرده‌اند.

وی با بیان اینکه وهابیان نه شیعیان و نه اهل سنت را قبول ندارند افزود: این گروه به سرکردگی آمریکا هر روز به جنایاتشان در کشورهای اسلامی ادامه می‌دهند و کارشان به جایی رسیده که به کتاب مقدس نیز توهین می‌کنند.

عزمی در ادامه پیشرفت‌های علمی، نظامی و هسته‌ای و نیز دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران را بزرگ‌ترین پاسخ برای این جنایتکاران عنوان کرد و گفت: از روی عمل به آمریکا و مزدورانش ثابت کردیم که از ابهت‌های پوشالی ترس و واهمه نداریم و نیز به دنیای اسلام می‌گوییم که از این قدرت‌های میان‌تهی نهراسند.

امام جمعه موقت کازرون تصریح کرد: ظلم و ستم ظالمان ماندگار نیست و همین که به اوج خود برسد متزلزل می‌شود.

وی در بخش دیگر سخنانش ضمن تبریک فرا رسیدن عید باستانی؛ این ایام را بهترین فرصت برای دید و بازدید و صله رحم بیان کرد و ادامه داد: چه خوب است که شادی‌هایمان را با آن‌هایی که مشکل مالی دارند و گرفتار هستند تقسیم کنیم.

عزمی فصل بهار را بهترین درس برای خداشناسان بیان و اضافه کرد: همان طوری که خداوند طبیعت بی‌آب و علف را به بهاری زیبا مبدل می‌کند، همین طور مردگان را در روز قیامت محشور می‌کند.

خطیب نماز جمعه موقت کازرون خاطرنشان کرد: بی‌تفاوتی نسبت به مؤمن امری نیست که به سادگی از آن گذشت و فقط به فکر خودمان باشیم و باید همواره به فکر مشکلات مؤمن بوده و برای برطرف کردن آن‌ها تلاش کنیم.

انتهای پیام/ی20

 


نظرات()